Підберезники використовують як у вареному, так і в смаженому вигляді. Вони придатні для засолювання і маринування. Їх можна використовувати як смачну начинку для пиріжків, рулетів, піци та іншої випічки. Сухі гриби, перетворені на порошок, стануть гарною основою для приготування соусів і підливок.
Білі гриби, підберезники та підосичники достатньо очистити від гілочок, листя і хвої. Після цього капелюшок кожного гриба потрібно розрізати на дві частини, відокремивши його від ніжки. Після чого гриб треба оглянути на наявність невеликих дірочок. Якщо вони є, значить, у грибах побували грибні черв’яки.
Четверте правило: не збирати старі, перерослі гриби. Можна тільки дивуватися грибникам, які хваляться знахідками білих або підберезовиків, у яких капелюшок розміром із тарілку. Нічим тут хвалитися. Такий гриб-переросток уже навряд чи годиться в їжу, хіба що для фотосесії придатний.
Підберезник Підберезник – чудовий гриб. Можна смажити, відварювати, сушити і запасати на зиму. Гриб підберезник має спокійний смак і аромат, його дуже легко розпізнати в лісі, нескладно збирати і готувати.