На Неві у корюшки є три улюблені місця для нерестовища: перше – в районі Петропавлівки і Заячого острова, друге – в районі Володарського моста і третє, куди допливає тільки найсильніша і найбільша риба, – це Іванівські пороги. Під час нересту ловлять корюшку, в основному, сачками і павуками .14-Mar-2015
Постановою Уряду РФ від 26.09.2000 р. № 724 встановлені такси (за один екземпляр, незалежно від розміру і ваги) для обчислення розміру стягнення. За кефаль усіх видів – 250 рублів, камбалу, оселедець, минтай – 50 рублів, бичка, корюшку, навагу – 20 рублів.
Там, де корюшку, дозволяється ловити сачками під час її нерестового ходу, наприклад у Сестрі, Волхові або Сясі, її можна добувати цією снастю і маленькими ручними підйомниками з берега або невеликих містків. Відмінно ловиться корюшка на вудки взимку з-під льоду з насадкою шматочка самої ж корюшки або м’яса бельдюги.
Корюшка водиться і в басейнах Північного і Балтійського морів, Ладозького та Онезького озер, у басейнах річок Онеги, Печори і Волги, а також у Білому озері, віднедавна почала траплятися в Горьківському, Куйбишевському, Рибінському і Саратовському водосховищах, її часто ловлять у Фінській затоці і в підмосковних водоймах.