Чи можна постійно ходити з гель-лаком?

Гель-лак дійсно не варто робити постійно – так радять лікарі. Після кількох процедур із гелевим лаком (три-чотири) покривайте нігті звичайним покриттям. Це допоможе уникнути пересушування нігтьової пластини. Щоб уникнути неприємних наслідків, стежте за станом нігтів.

Сам по собі гель-лак шкодить нігтям не більше за звичайний лак. Звичайно, там є хімічні речовини, але вони не настільки шкідливі, щоб зруйнувати пластину. А ось думка про те, що потрібен перепочинок, – міф. “Нігті – це ороговілі клітини, і в них немає властивості “дихати”.

Якщо носити покриття довше, то під час наступного візиту до майстра манікюру фахівцеві доведеться використовувати більш агресивні засоби для зняття гель-лаку. А це зовсім не корисно для здоров’я нігтів, загрожує пересушуванням і пошкодженнями нігтьової пластини та кутикули.

ВАЖЛИВО: Ані від лаку, ані від гель-лаку, ані від будь-якого іншого штучного покриття нігтям відпочинок не потрібен, за умови, що покриття та його зняття виконується правильно, з дотриманням технології та без нанесення шкоди нігтьовій пластині. До речі, гель-лак захищає нігті від зовнішніх впливів.