У бандажі можна і навіть варто сидіти, якщо жінка сидить недовго. Якщо жінка має довго сидіти (на заняттях, у дорозі, на роботі), то бандаж варто зняти. За рекомендаціями бандаж варто носити тоді, коли наше тіло перебуває у вертикальному положенні понад 3 години. На ніч надягати його не варто.Jun 4, 2019
Після 38-го тижня вагітності бандаж носити небажано. У цей час живіт зазвичай починає опускатися, тому в його підтримці вже немає потреби. Однак якщо ж лікар (з огляду на стан пацієнтки) призначив носіння аксесуара аж до пологів, цієї рекомендації потрібно дотримуватися.
зазвичай не рекомендується носити допологовий бандаж понад 6 годин на день; у разі тривалого носіння бандажа треба робити перерви по 30 хвилин через кожні 4 години; вагітним не рекомендується спати в бандажі.
Тривалість щоденного носіння виробу також призначає лікар. Зазвичай носити бандаж під час вагітності безперервно рекомендують не більше трьох годин. Час перерви перед повторним надяганням має становити принаймні 30 хвилин. Не дозволяється спати з одягненим бандажем – він має бути знятий на ніч.