Лавандова олія дуже добре справляється з опіками, зменшуючи набряк, почервоніння і біль. Натуральну чисту олію можна наносити на шкіру в чистому вигляді або в складі крему з лавандою.
На думку фахівців, найефективніший спосіб використання ефірної олії лаванди – точкове нанесення на проблемні ділянки шкіри. Наприклад, увечері її можна нанести на висипання, або забиту пору, щоб наступного ранку прокинутися вже з чистим обличчям.
Бореться з мікробами. Антисептичні властивості лавандової олії використовують для загоєння ран, догляду за жирною шкірою, позбавлення від прищів, викликаних мікробною флорою. Має антивіковий ефект. Ефірна олія лаванди живить клітини десятками сполук, які стимулюють регенерацію.
Олію використовують або у вигляді пари, або наносять на шкіру шиї, грудей і спини. Стимулювальна властивість ефірної олії лаванди також може розріджувати мокротиння і знімати закладеність. Пари ефірної олії лаванди також мають антибактеріальні властивості, які допомагають впоратися з інфекціями дихальних шляхів.