Для самостійного відновлення глушника може використовуватися спеціальний герметик, несприйнятливий до високих температур. Ним можна не тільки замазати невеликі ушкодження глушника, а й герметизувати систему вихлопу під час складання або заміни одного з елементів у ній.
За допомогою холодного зварювання можна запаяти глушник, якщо в глушнику утворився невеликий отвір або прогар. Залежно від величини і виду пошкодження глушника є два види холодного зварювання: пастоподібне і рідке (поставляється в шприцах). Цими варіантами користуватися не складно.
Кріплення глушника до кузова автомобіля Через гумову муфту за допомогою штирів – найпоширеніший спосіб кріплення на авто імпортного виробництва. Також через гумову муфту, але за допомогою гачків – найчастіше на вітчизняних авто (ВАЗ старих моделей).
Робочі температури Інші частини зазвичай нагріваються до 1000 градусів, але не більше. Уже з цього можна визначити, що найоптимальнішим вибором для вихлопних систем буде герметик на базі силікату натрію, плавлення якого відбувається при нагріванні до 1088 градусів. Матеріал негорючий і жаростійкий.