Морозостійкі види молочаю прекрасно зимують без додаткових укриттів, тому особлива підготовка до зими їм не потрібна. Пізньої осені проводиться обрізка на зиму всієї надземної частини рослини. Після обрізки поверхню присипають компостом або перегноєм.
Молочаї – світлолюбні рослини і не люблять темних кутів. Знайдіть для них добре освітлене місце, тоді листя і пагони будуть соковитими і яскравими. Зі шкідників молочаї можуть (рідко) уражатися павутинним кліщем, білокрилкою, щитівкою. Види молочаїв численні й дуже різноманітні.
Верхні пагони вкорочують, щоб рослина не витягувалася і згодом не зламалася від тяжкості. Для додання пишності та гіллястості. Стрижка показана при оголенні стовбура. Досить просто прищипнути верхівку, щоб спровокувати утворення бічних бруньок, потім з них піде молоде листя.
Пробуйте допомогти світлом, це єдине, що може допомогти, якщо ще не пізно. Полив вкрай акуратний, орієнтуйтеся на вологість ґрунту, не перезволожуйте. Але можна обприскувати стебла теплою водою, а раз на тиждень з Цирконом, 1 крапля на склянку, і раз на 2 тижні з епіном, 2 краплі на склянку.