Однак займенники «ти» та «ви» комами зазвичай не виділяються — вони відіграють роль того, хто підлягає. Винятки тут рідкісні – наприклад, ці займенники можуть становити частину поширеного звернення, виділяючись разом з ним – але не всередині нього. Oct 13, 2003
Частка «чи що» виділяється комами у середині та наприкінці пропозиції. Приклад: Чи їдеш в автобусі? Ти не йдеш, чи що? На початку пропозиції в просторіччя конструкції з «чи» не відокремлюються.
Вступні слова та словосполучення виділяються комами. Якщо вступне слово стоїть або на початку, або наприкінці відокремленого обороту, то ніякими знаками від обороту воно не виділяється. Якщо вступне слово стоїть у середині обороту, то воно виділяється комами на загальних підставах.
Заодно розберемо і пунктуаційне правило, яке часто не дотримується при вживанні прислівників «загалом» та «взагалі». Прислівники виділяються комами лише тому випадку, що вони служать вступними словами. В іншому випадку коми не потрібні. Загалом, якщо є вступне слово – ставимо коми, якщо ні – взагалі не ставимо.