Насипати засіб одразу на шкіру немовляти не варто: є ризик переборщити і висипати більше, ніж потрібно. Крім того, дрібні частинки активно розпорошуються в повітрі й можуть потрапити в дихальні шляхи новонародженого .20 Oct 2021
Також педіатри заявляють, що тальк може викликати пошкодження легенів і проблеми з диханням. Рекомендується загалом уникати порошків, що містять тальк, оскільки його дрібні частини можна легко вдихнути. Кукурудзяний крохмаль теж не варто використовувати, оскільки він може посилити інфекційні захворювання шкіри.
Як використовувати дитячу присипку Слід зауважити, що педіатри рекомендують починати використання присипки після того, як дитині виповниться 1 місяць. До цього часу краще обробляти шкіру спеціальним дитячим кремом, змащуючи тіло новонародженого відразу ж після купання.
Попрілості – одна з найчастіших неприємностей у житті немовляти і молодої мами. Для того, щоб уникнути цих проблем, і потрібна присипка. Вона вбирає зайву вологу зі шкіри дитини, підсушує її, знімає свербіж, має протизапальну та загоювальну дію.