Підвищений вміст натрію, який потім всмоктується в кров, призводить до зсуву її кислотності у бік лугу, алкалозу та розвитку набряків.. Це може бути небезпечним для людей із серцевою або нирковою недостатністю, для вагітних. Не намагайтеся гасити печію содою! Це малоефективно і в деяких випадках небезпечно. Mar 22, 2019
Відмова від відповідальності Розчин соди нейтралізує кислоту шлункового секрету. Саме вона дратує стінки стравоходу при закиданні в нього вмісту шлунка та провокує виникнення печії.
Харчова сода. Справа в тому, що харчова содамає високий рівень pH, тому нейтралізує шлунковий сік і позбавляє від печіння. Приймайте її так: у склянці із теплою водою розчиніть чайну ложку соди. Пийте перед їжею або при перших ознаках печії. Але будьте обережні: цим засобом зловживати не можна.
Нерідко ті, хто приймає соду всередину страждають від кандидозу, тому що постійне залужування стравоходу – прямий шлях до зростання грибів. Далі зі стравоходу сода потрапляє у шлунок, який має кисле середовище, що забезпечує перетравлення їжі. Але при системному прийомі соди погіршується засвоєння поживних речовин.