Чому в Ізраїлі звучить сирена?

Ізраїль щороку згадує євреїв, які загинули у роки Другої світової війни, у День катастрофи, який було встановлено рішенням парламенту країни у 1951 році. Цього дня життя в країні завмирає на дві хвилини: на вулицях лунає сирена та люди зупиняються на згадку про жертви Голокосту.Apr 24, 2017

Згідно з ухваленим Кнесетом "Законом про День Пам'яті воїнів Ізраїлю" (5723 – 1963 рр.), День Пам'яті відзначається 4 яри (або в близьку до цього дня дату), напередодні Дня незалежності. Виходячи із закону, по всій країні протягом двох хвилин звучить сирена, ізраїльтяни мають призупинити свою роботу чи рух вулицями.

У самій Єврейській державі церемонія оголошення імен загиблих стала невід'ємною частиною Дня пам'яті Катастрофи та героїзму та проходить по всій країні. Офіційні особи Ізраїлю оголошують імена мучеників у Кнесеті та в Отруті Вашій. Церемонія у Кнесеті розпочнеться 28 квітня 2022 року об 11 годині ранку за ізраїльським часом.

Хвилина мовчання у День поминання загиблих, 11 листопада, в англомовному світі дотримується й досі, але сирена звучить лише на Мальті. В інших країнах сигналом є удар дзвону.