Причиною пожовтіння та втрати листя у кротона може бути недостатній чи надлишковий полив. Важливо стежити за тим, щоб грунт у горщику завжди був помірно вологим. Поливати рослину треба теплою (відстоятися), м'якою водою. Раз на 2 тижні, кротону влаштовують рясний душ, а також регулярно обприскують листя.
Після того, як ви відріжете гілочку кротону, замажте місце зрізу садовим варом, або деревним вугіллям, щоб усередину рослини не потрапила жодна інфекція. Зрізану гілочку поставте у воду, додавши трохи марганцівки – до рожевого кольору.
Можливі причини засихання та опадання листя кротону: Нестача вологи для тропічної вологолюбної рослини призводить до засихання листя та їх втрати. Попадання на листя прямих сонячних променів спричиняє опіки, особливо якщо рослину обприскували водою. Головний ворог кротону – Червоний павутинний кліщ.
Рослина вимагає хорошого поливу, тому ґрунт повинен бути добре дренованим і забезпечувати своєчасний відтік води від коріння. Бажано, щоб вода для поливу була теплою, надто холодна вода для поливу кротону не підходить. Пам'ятайте Кротон не любить застою вологи. Вологість повітря має бути не менше 60%.