Хвоя жовтіє (якщо це не природний колір даної форми) при нестачі вологи, при вирощуванні на бідному ґрунті, в ґрунті з надлишком кальцію або нестачею магнію. Якщо зміна кольору хвої пов’язана з нестачею вологи, то за регулярного поливу й обприскування нормальне забарвлення відновиться.Feb 1, 2018
Землю в ямі перемішайте з торфом, чорноземом, додайте в суміш гранули “Біокладу”. Засипавши саджанець, рясно полийте його водою з розведеним у ній концентратом “Біоклада” (50 мл добрива на 10 л води). Корисно після посадки замульчувати ґрунт під деревцем торфом, корою або тріскою шаром до 5 см.
Якщо коріння кипариса ще живе, можна спробувати реанімувати кипарис, помістивши його крону під прозорий целофановий пакет на розпірках (якщо деревце невелике, можна повністю поставити горщик з рослиною в пакет, надути його повітрям і зав’язати зверху).
Регулярна обрізка кипарисовика – ще один елемент догляду. Таку процедуру проводять рано навесні (видаляють старі, пошкоджені, уражені морозом гілки), можна формувати крону дерева. Однак за одну стрижку обрізають не більше третини зеленої маси.