Хто посів золото на Олімпіаді 2022 фігурне катання?

Російська фігуристка Анна Щербакова завоювала золоту медаль на зимових Олімпійських іграх 2022 року в Пекіні (Китай). У довільній програмі спортсменка показала результат 175,75 бала.17-Feb-2022

Слово переможцям Перемога Суй Веньцзін і Хань Цуна в парному катанні була епохальною. Це була вже шоста олімпійська медаль у парах для Китаю за останні 20 років, але країна лише вдруге виборола у фігурному катанні золото.

Російська фігуристка Каміла Валієва, яка опинилася в центрі допінгового скандалу, посіла четверте місце в жіночому одиночному турнірі з фігурного катання. На першому місці – росіянка Анна Щербакова, на другому – російська фігуристка Олександра Трусова, бронза – у японської спортсменки Каорі Сакамото.

Каорі Сакамото Жінки , підсумки: Сакамото виграє з найкращим прокатом у кар’єрі 25 березня закінчилися змагання в жіночому одиночному катанні на чемпіонаті світу з фігурного катання в Монпельє. Новою чемпіонкою світу стала Каорі Сакамото, набравши рекордну для себе суму в 236.09 бала.