Воду обов’язково заливайте в центр розетки. Рекомендовано обприскування листя. Використовуйте тільки м’яку воду кімнатної температури. Взимку полив скорочуйте, не допускайте застою води в листі розетки.
Полив гузманії ведеться особливим чином, у центр листової розетки. Вода має бути м’яка, дощова або відстояна. Влітку в резервуарі квітки завжди має бути вода. Ґрунт поливають крапельним методом, або зволожують через піддон.
Гузманія любить розсіяне світло або півтінь. Попадання прямих сонячних променів може викликати опіки на листках. Восени і взимку, коли світловий день помітно скорочується, не забудьте організувати для квітки штучне освітлення. Взагалі, в період холодів краще переставляти кімнатну рослину на південне вікно.
Гузманія дуже любить вологе повітря, що не дивно – частково вона поглинає воду з навколишнього середовища, не тільки з ґрунту. Найоптимальнішим рівнем буде 60-85%. Це означає, що рослина прекрасно почуватиметься влітку в лоджії або на кухні, а взимку її можна поставити у ванну кімнату, якщо там є вікно.