Качині яйця більші за курячі, тому в побутовий інкубатор на один лоток вкладають менше яєць, За умови неповного завантаження інкубатора з першого до восьмого дня яйця слід інкубувати за підвищеної температури повітря (37,8-38,3°С) та відносної вологості 58-62%. Яйця періодично охолоджують із другого дня інкубації.
Для нормального розвитку ембріонів необхідно, щоб уже протягом перших трьох-чотирьох годин після закладання в інкубатор яйця прогрілися до температури 37,5 °С. Такої температури яйця досягнуть при підвищенні температури в інкубаційній шафі до 38-38,3 °С.
Під час інкубації індокачок температура змінюється кілька разів протягом циклу. На 1-7 день вона має становити 38-38,2 С, вологість має бути не менше 70%. У цей період потрібно перевертати їх не менше 4-х разів на добу. З 8 по 15 день температуру необхідно знизити на 0.2-0,4 С і зменшити вологість до 60%.
Наприклад, у гусей і качок яйця містять велику кількість жиру і відрізняються більшою вагою, ніж курячі. Тому інкубація качиних яєць матиме свої особливості. По-перше, вона має більшу тривалість – від 26 до 28 днів. По-друге, потрібно дотримуватися особливого температурного режиму.