На 10 л води беруть 10 г аміачної селітри, 25 г суперфосфату і 25 г сірчанокислого калію. Наступні підживлення проводять тільки в разі потреби (з інтервалом два тижні), якщо у рослин сповільнився розвиток.
Поливайте і розпушуйте ґрунт на грядках з перцем Регулярний і грамотний полив – одна з головних умов для отримання надврожаю солодкого перцю . Як тільки ґрунт почне підсихати, полийте рослини з розрахунку 2-3 л під кущ. Вода має бути теплою і відстояною. Після поливу обов’язково провітріть теплицю.
Достатня кількість калію в ґрунті – запорука гарного цвітіння перців і утворення зав’язі. Тому підживлення перцю під час цвітіння проводиться калійними добривами (сухий калій, карбамід): по 1 чайній ложці на відро води. Натуральні добрива, наприклад настій кропиви, також плідно впливають на перці.
Вибираємо відповідне місце для перцю Перець любить тепло, хороше освітлення і родючий ґрунт з нейтральною реакцією. Найкраще йому підходять невеликі височини, де ґрунт швидше прогрівається. Крім того, слід уникати посадки на грядках, де раніше росли інші пасльонові (картопля, томати або баклажани), тому що він не може бути в саду.