Які краплі при тубоотиті?

Лікування тубоотиту. Для зменшення набряклості слизових оболонок пацієнту призначають судинозвужувальні назальні краплі (нафтизин, санорин, називін, тизин); антигістамінні препарати (супрастин, фенкарол, тавегіл, цетрин); .Sep 7, 2019

Вентиляція повітроносних шляхів. Судинозвужувальні краплі в ніс (називін, тизин, санорин та ін.), прийом антигістамінних (протиалергенних) препаратів (наприклад, супрастин). Проведення катетеризації євстахієвої труби з введенням розчину адреналіну або гідрокартизону. Процедура пневмомасажу барабанної перетинки.

Тубоотит – запальне ураження середнього вуха і слухової труби, що спричиняє катаральний середній отит…. Хороший ефект дають фізіопроцедури:

  1. УВЧ (ультрависокочастотна терапія) області носа;
  2. ультрафіолетове опромінення;
  3. лазеротерапія;
  4. електрофорез;
  5. фонофорез.

Як мінімум, можна закапати судинозвужувальні краплі в ніс, лежачи на спині, закинувши назад голову, і так полежати 1-5 хвилин, після цього відсякатися, і якщо в носі сухо, то спробувати продути вуха – затисніть ніс, надуйте щоки й спробуйте проковтнути слину (водночас повітря повинне потрапляти у вуха, ви маєте відчувати клацання у вусі…).