Які мови Флективні та Аглютинативні?

Важливіше те, що в аглютинативних мовах форманти не утворюють неподільних структур і не змінюються під впливом інших формантів. Синтетичні мови, в яких словозміна відбувається не аглютинативним способом, називаються флективними.

Класичними прикладами флективних мов є латинська, російська мови . Можна сказати, що всі стійкі індоєвропейські мови є флективними. Інша велика група флективних мов – семітські мови з внутрішньою флексією. Широко вживаються флективні форманти в саамських мовах .

Наприклад, до ізолюючих (як підкласу аналітичних) тією чи іншою мірою належать більшість наступних мов: австроазійські мови (в’єтнамська мова, кхмерська мова), деякі сино-тибетські мови (класична китайська, стародавня тибетська, бірманська мова), тай-кадайські мови (тайська та лаоська мови).

1. англійська – всесвітня мова На сьогоднішній день англійська мова стала міжнародною мовою, вона найпоширеніша у світі. Більш ніж для 400 мільйонів людей вона є рідною, для 300 мільйонів вона залишається другою мовою, і ще 500 мільйонів якоюсь мірою володіють англійською.