Який ефект від глюкозаміну?

Засіб, що впливає на обмін у хрящовій тканині. Заповнює природний дефіцит глюкозаміну, стимулює синтез протеогліканів і гіалуронової кислоти синовіальної рідини; збільшує проникність суглобової капсули, відновлює ферментативні процеси в клітинах синовіальної мембрани та суглобового хряща.Apr 6, 2020

Глюкозамін – будівельний матеріал для здорових суглобів і хрящів, який робить їх міцнішими й еластичнішими, також він входить до складу хондроїтину. Крім того, достатня кількість глюкозаміну дає змогу запобігти запаленням і хворобливим відчуттям у суглобах.

Глюкозамін не можна приймати за цукрового діабету, за непереносимості компонентів, у період вагітності та грудного вигодовування, до 12 років, а також за наявності алергії на молюсків, якщо препарат виготовлено на їхній основі.

Як стверджує інструкція, це слід робити перед або під час прийому їжі. Зазвичай дорослим пацієнтам пропонується приймати препарат по 2 капсули 2-3 рази на день. Тривалість одного лікувального курсу, як правило, становить приблизно 1-2 місяці.