Щодо таких категорій, як буряк, морква, капуста, картопля, цибуля, молоко, сир, кефір, масло вершкове, цукор і хліб, торговельна націнка становить не більше ніж 5%, обмеження діє в усіх 67 регіонах присутності компанії. Jul 1, 2022
“5% – це максимум”, – сказав він, уточнивши, що йдеться про такі продукти, як хліб, молочні продукти, цукор-пісок і овочі борщового набору, які користуються найбільшим попитом. Передбачається, що ця максимальна торгова націнка діятиме до початку нового сільгоспсезону (до 1 липня 2022 року).
Націнку в грошовому еквіваленті рахують за такою формулою: Ціна продажу – Вартість закупівлі. Націнку у відсотках рахують таким чином: (Ціна продажу – Вартість закупівлі) / Вартість закупівлі * 100.
– 45 відсотків від собівартості виробництва; для переробників – 15 відсотків від відпускної ціни виробника сировини; для оптовиків – 10 відсотків від відпускної ціни виробника; для роздрібних компаній, включно з ринками, організаціями громадського харчування – 15 відсотків від ціни виробника або оптовика.