За відсутності в системі теплоносія в трубопроводах також з’являються процеси утворення іржі та корозії, що призводить до скорочення життєвого терміну системи. Тому, відповідаючи на запитання про те, чи потрібно зливати воду з системи опалення на літо, відповідаємо – ні, не потрібно, це, скоріше, шкідливо, ніж корисно.
Їм загрожує штраф у розмірі від 10 000 до 15 000 рублів (ст. 7.19 КОАП). Крім цього, розкрадач зобов’язаний буде оплатити й обсяг злитого теплоносія.
Зливати воду з радіаторів під час опалювального сезону тепер не потрібно, це застарілий і неефективний спосіб. “Раніше доводилося зливати воду з радіаторів, щоб вигнати з труб повітря і відрегулювати подачу тепла. У нових будинках усю роботу робить автоматика.
Влітку Вважається, що заміна батарей влітку – зручніша процедура, яка потребує мінімум клопоту. Оскільки води в радіаторах немає, можна спокійно змонтувати старий радіатор, не поспішаючи зробити всі необхідні роботи (підготувати і пофарбувати стіну, поклеїти шпалери), а вже потім поставити новий.