Замочування мигдалю не лише сприяє травленню, а й значно покращує смак горіхів, також змінює їхню структуру та полегшує процес жування. Оскільки мигдальна олія вбирає воду, горіхи стають м’якшими.
Мигдаль, пекан, макадамія, бразильський горіх – 8-12 годин, зі зміною води. Для кеш’ю – 3-6 годин. Однак якщо перетримати, у цих горіхів зіпсується смак. Зберігати горіхи після замочування необхідно в холодильнику.
У результаті після замочування горіхи засвоюються набагато краще, а поживні речовини та вітаміни проникають у кров удвічі швидше. Крім того, якщо вам потрібно видалити з горіхів шкірку, зробити це після замочування буде набагато простіше. Причому що швидше ви хочете завершити процес, то вищою має бути температура води.
Із цим добре впорається гаряча вода: необхідно залити горіхи окропом і дати постояти, щоб він трохи охолов, потім обдати холодною водою і за потреби ще раз залити окропом. Після цього шкірка досить легко зніметься з горіхів. Очищений мигдаль просушують, потім починають готувати.