У разі, коли безперебійник вмикається і вимикається, проблема може полягати в низькому рівні напруги мережі. Це може стати проблемою для резервних ДБЖ. Усунути це можна купівлею більш просунутого ДБЖ або за допомогою стабілізатора напруги. Можливо, вимкнення відбувається під час перемикання на АКБ.
Скільки працює ДБЖ в автономному режимі Ідеальним вважається час близько п’яти хвилин. Звичайному користувачеві цілком вистачить цього часу для того, щоб зберегти документи і вимкнути комп’ютер. Існують UPS-пристрої, які здатні підтримувати час роботи до двадцяти хвилин.
Сучасні блоки живлення забезпечують достатній захист начинки вашого ПК, а налаштування автозбереження допоможуть врятувати відкриті документи в разі раптового стрибка напруги. Тож якщо ви не працюєте з цінними даними, а перебої в електроживленні у вас трапляються рідко, можна обійтися і без ДБЖ.
Потужність і кількість підключень Потужність ДБЖ має відповідати пристроям, що підключаються до нього. Для більшості домашніх ПК, навіть з урахуванням монітора і акустики, достатньо джерела на 300-500 Вт. Ігровий комп’ютер з потужною відеокартою і продуктивним процесором можуть зажадати 600-1000 Вт.