Чому лікарі використовують пейджер?

Перша причина – це ти – пейджер краще ловить мережу. Багато лікарень мають місця, де сигнал для мобільних телефонів проходить погано. Десь стоїть ізоляція від рентгенівських апаратів, десь стінами ізолюється високоточне електрообладнання, а біля деяких пристроїв стільникові категорично заборонені.1 Feb 2019

поширилися майже повсюдно і стали звичайними. На початку 2000-х у зв'язку з поширенням мобільних телефонів та зниженням вартості послуг мобільного зв'язку та SMS пейджери практично зникли з ужитку до 2003 року, а до 2005 року більшість операторів припинило обслуговування.

Зараз пейджери використовують переважно великі замовники для оперативного оповіщення своїх співробітників. Про це радіостанції "Говорить Москва" повідомив засновник ТОВ "Телекомт" Леонтій Огарок. За його словами, зараз компанія має постійних клієнтів — Кольську АЕС і «кремлівську лікарню в Москві».

Винахід пейджера Винайшов їхній радіоінженер Чарльз Нііргард. Легенда свідчить, що коли він лежав у шпиталі, йому страшенно набридали селекторні виклики, за якими шукали лікарів. Саме ці гучні виклики спонукали його вигадати такий «тихий» зв'язок. У 30-ті роки пейджерами активно користувалася поліція.