Часта причина, чому рослина суниці не цвіте і не плодоносить, – неправильна глибина посадки. У рослини полуниці є так зване сердечко. З нього ростуть нові пагони і квітконоси, тому заглиблювати його в ґрунт не можна – квітів просто не буде і, як наслідок, полуниця не дасть урожай.
Плодоносить вона двічі за сезон: перший раз влітку – в липні, а другий восени – в серпні-вересні. При цьому другий урожай становить приблизно 60-90% від загального врожаю полуниці. Ремонтантна полуниця довгого світлового дня дає два врожаї ягід: перший – у липні, другий – у серпні-вересні.
Особливості ремонтантної суниці ДСД – культури довгого світлового дня, плодоносять 2-3 рази на сезон . Перший раз – одночасно з надранніми звичайними сортами, другий раз через пару місяців, а третій – восени, за сприятливої погоди і в південних регіонах.
Недогодували кущики садової полуниці Простіше зробити одне підживлення курячим послідом. Дають його через пару тижнів після збору врожаю. Готують так: свіжий курячий послід заливають водою (1:1), щільно закривають кришкою і настоюють 7 днів у теплому місці. Потім отриманий розчин розбавляють водою (1:20) і поливають грядки.