Чому не можна пити свіжий буряковий сік?

До того ж сирий буряковий сік одразу після приготування пити не можна, бо він містить речовини, що подразнюють шлунково-кишковий тракт, і може спричинити спазм кровоносних судин. Тому спочатку сік має відстоятися в холодильнику 2-3 години. За цей час усі шкідливі сполуки випаруються.16 Apr 2021

Свіжовичавлений буряковий сік може спричинити блювоту, розлад шлунка та запаморочення. Його не можна вживати в їжу одразу після приготування, потрібно почекати дві години, поки випаруються ефірні олії. Також його не можна пити занадто багато відразу. Починати пити буряковий сік потрібно поступово.

Приймати першу дозу – обов’язково натщесерце, потім протягом доби 3-4 рази. Буряковий сік має своєрідний смак і багатий на ефірні олії. Тому йому потрібно відстоятися 3-4 години в холодильнику, щоб вивітрилися всі ароматичні сполуки, а також випав осад, якого потрібно позбутися.

Буряковий сік багатий на антиоксиданти, вітаміни та мінерали. Він містить вітаміни групи B, вітамін С, флавоноїди, залізо і значну кількість нітратів. Продукт збільшує в організмі рівень оксиду азоту, який, серед іншого, посилює скорочення м’язів, покращує працездатність і спортивні результати.