Де можна замінити пошкоджену банкноту: знайшли зіпсовану купюру, що робити

Іноді трапляється так, що при отриманні здачі або поповнюючи свій гаманець ви виявляєте, що ваші купюри мають різні пошкодження. Виникає питання: як можна змінити зіпсовану купюру?

Одним із можливих варіантів є звернення до банку. Більшість банків мають спеціальні відділення або каси, де ви можете здати зіпсовані банкноти та отримати заміну на нові. Однак, не всі банки надають таку послугу, тому перед тим, як вирушити до банку, уточніть цю інформацію.

Якщо вам незручно звертатись до банку, можна скористатися послугами поштового відділення. Деякі поштові компанії мають спеціальні відділення, де ви можете здати зіпсовані купюри та отримати нові. Однак важливо врахувати, що в деяких випадках може знадобитися заповнення спеціальної форми та надання додаткових документів.

Також є спеціалізовані установи, які займаються обміном зіпсованих банкнот. Зазвичай це «Центри обміну грошей», які приймають та видають нові купюри. Проте, вони можуть брати комісію за послугу обміну, тому перед зверненням до такої установи уточніть умови обміну.

Де можна поміняти зіпсовану купюру
МісцеАдресаТелефон
Банквул. Орієнтовна, 1123-456-789
Поштапр. Надійний, 2987-654-321
Магазинвул. Вірний, 3555-555-555

Де можна поміняти порвану купюру в Україні?

Таку послугу надають:

  • Ощадбанк;
  • Райффайзен Банк Аваль;
  • ПриватБанк.

Збережена копія

Де можна обміняти порвану купюру?

Як змінити зіпсовані рублі Порваною п'ятитисячним папірцем вже не розплатишся швидко у наметі з морозивом чи таксі.І тут потрібно нести банкноту до банку. Обмін старої купюри на нову виробляється безкоштовно – всі витрати бере він Банк Росії.

Що робити, якщо купюра порвалася?

Якщо вам у руки потрапила рвана чи потерта купюраАле на ній видно номінал, серія та малюнок, її можна використовувати для оплати. Брудні або старі банкноти з незначними пошкодженнями, наприклад, сторонніми написами, штампами або стертими куточками, зобов'язані прийняти для оплати покупок у магазині.

Які банкноти не підлягають прийому у магазині?

Не підлягають прийому наступні банкноти:

  • з кількома ушкодженнями одночасно;
  • старі та серйозно зношені;
  • порвані;
  • з плямами від фарби.