Ким можна працювати після прикладної філології?

Кар’єра після закінчення вишу за профілем "Прикладна філологія", код спеціальності 45.03.01. Випускники працюють у видавництвах, друкованих та інтернет-ЗМІ, комунікаційних агенціях, PR-службах державних і комерційних структур, на радіо- та телеканалах.

Ким працювати Стереотип про працевлаштування філолога – це робота вчителем у школі чи бібліотекарем. Але сфера філології набагато ширша. Можна працювати журналістом, коректором, редактором, рецензентом, займатися науково-дослідницькою або методичною діяльністю.

Місце роботи: Філолог може працювати в редакціях журналів або видавництв, займаючись коректурою або редагуванням текстів. Якщо у філолога добре з розмовним жанром, то він з легкістю знайде собі роботу журналіста, а в наш час Інтернет-технологій філолог може стати і копірайтером.

Мінімальний оклад фахівця-початківця становить 15400 рублів. Максимальну зарплату отримують професіонали з досвідом роботи від 3 років – 178 100 рублів. Середня зарплата новоспеченого філолога на 2018 рік склала близько 30 000 рублів. Розподіл за регіонами, звичайно ж, йде нерівномірно.