У кориці ароматний солодкий смак із ноткою гіркоти. Її додають до випічки на етапі заготівлі тіста, а також посипають готові вироби. Корицю додають у каву та чаї. У багатьох кухнях світу акцент роблять на пряній гіркоті приправи і додають її до м’ясних страв, до курки, риби, в маринади та консерви.
Вживається головним чином у кондитерських виробах (печиво, кекси, паски, пряники, фруктові пироги) та загалом у солодких стравах (пудинги, солодкі плови, компоти, варення, муси, желе, киселі, сирні пасти). Особливо добре поєднується кориця з тими стравами, до складу яких входять яблука.
Кориця, або Коричник цейлонський (лат. Cinnamomum verum) – вічнозелене дерево, вид роду Коричник (Cinnamomum) сімейства Лаврові (Lauraceae).
Кориця стимулює природні захисні сили організму і має антибактеріальні властивості, що допомагає запобігти застуді та грипу. Чай з корицею дуже корисний для людей, що займаються інтенсивною розумовою або фізичною активністю, а також для людей, які одужують, наприклад, після важкої хвороби.