Будь-яка рівна і чиста поверхня. Дерево, пластик, штучна шкіра, тканина тощо. На всіх цих матеріалах мишка почуватиметься цілком упевнено, проте все-таки краще використовувати поверхні спеціальних килимків або ж звичайного столу.
Висновок: Бездротові комп’ютерні мишки повільніші і піддаються перешкодам, геймери і користувачі, які люблять швидкість, можуть помітити відставання в їхній роботі. Миші з дротом працюють швидше, не бояться перешкод, ідеально підходять для ігор.
Бездротова мишка працює здебільшого за рахунок енергії, одержуваної від комп’ютера; на батарейку припадає порівняно небагато. Тому в бездротових мишках використовуються батарейки типорозміру AAA (“мізинчикові”), які набагато легші за батарейки, що використовуються в Bluetooth-мишках. Тобто бездротові мишки легші.
Для оптичної миші цей показник становить близько 1200 dpi, для лазерної – до 2000 dpi. Швидкість переміщення. Можна визначити за відстанню, на яку потрібно пересунути маніпулятор для переміщення курсору через всю діагональ екрана. Оптичній мишці знадобитися для цього 5 см, а лазерній не більше 2-3 см.