Що цінує роботодавець: якості та навички, які оцінюються при прийомі на роботу

Кожен роботодавець шукає у своїх співробітниках певні якості та навички, які можуть принести користь та успіх для компанії. Окрім професіоналізму та досвіду, є ще кілька важливих факторів, які цінує працедавець.

Перше, що цінує роботодавець, це відповідальність та надійність. Він шукає людей, які виконуватимуть свої обов'язки з повною віддачею та доводитимуть усі справи до кінця. Роботодавець цінує співробітників, які можуть бути довірені та на яких можна покластися.

Друге, що цінує роботодавець, це комунікабельність та вміння ладити з людьми. Більшість робочих місць потребують взаємодії з колегами та клієнтами, тому роботодавець шукає людей, які вміють ефективно спілкуватися та налагоджувати контакти. Він цінує командних гравців, які здатні працювати в групі та досягати спільних цілей.

Що цінує роботодавець
ПоказникЗначимість
Досвід роботиВисока
Професійні навичкиДуже висока
ВідповідальністьВисока
КомунікабельністьСередня
Творчий підхідВисока
Вміння працювати в командіВисока
Лідерські якостіДуже висока
АкуратністьСередня
СтресостійкістьВисока
ЦілеспрямованістьДуже висока

Рішучість, комунікабельність, справедливе визнання, бажання навчатися, командний дух — цю низку якостей дуже цінують роботодавці. Більше того, це ті якості, які підкуповують роботодавця при співбесіді.

Які якості цінуються роботодавцем?

У першу десятку вимог увійшли старанність, відкритість, акуратність, активна позиція, здатність самостійно приймати рішення та цілеспрямованість. Найрідше потрібні скептицизм, талановитість, великодушність, снобізм та темпераментність.

Як зрозуміти, що мене цінують на роботі?

Вам часто довіряють курування проектів або навчання нових співробітників. Тому що ви маєте лідерські здібності і не боїтеся додаткових завдань. Ви отримуєте премію та бонуси частіше за інших колег. Без вас не проходять зустрічі після роботи та вечірки з нагоди професійних свят.

Як зрозуміти, що вас не цінують на роботі?

Як зрозуміти, що вас недооцінюють

  • Вашу думку ігнорують Коли колеги чи бос регулярно нехтують вашими пропозиціями або видають їх за свої, вони надсилають вам повідомлення: «Ти не пропонуєш нічого вартого». …
  • Ви не вникаєте в роботу
  • Вам доручають лише дрібні завдання.
  • Вашу роботу контролюють …
  • У вас маленька зарплатня