Як правильно зарядити нашийник, що світиться: покрокова інструкція

Нашийник, що світиться – це зручний і безпечний засіб, який допомагає зробити вашу собаку видимою в темний час доби. Він забезпечує високий рівень безпеки, особливо при вигулі пізно ввечері або рано вранці, коли видимість низька.

Однак, щоб ваш вихованець завжди залишався видимим і ваш виїзд був безпечним, важливо правильно зарядити нашийник. У цій статті ми розповімо вам про кілька простих способів зарядки вашого нашийника, що світиться.

Перший спосіб – Використовувати зарядний пристрій, який постачається в комплекті з нашийником. Підключіть пристрій до розетки та вставте контакти нашийника у відповідні отвори на зарядному пристрої. Зачекайте, поки нашийник повністю не зарядиться, а потім вимкніть зарядний пристрій.

Як зарядити нашийник, що світиться
КрокОпис
1Підключіть зарядний пристрій до розетки.
2З'єднайте конектор зарядного пристрою з портом на нашийнику.
3Дочекайтеся, поки індикатор заряду на нашийникі засвітиться.
4Роз'єднайте конектор зарядного пристрою та нашийника.
5Нашийник готовий до використання.

Нашийник, що світиться – заряджається за допомогою USB кабелю. Просто підключіть його до комп'ютера. Або використовуйте для заряджання перехідник (не включений у постачання) для підключення до мережі. Час зарядки – приблизно 1:00.

Скільки потрібно заряджати нашийник, що світиться?

Час зарядки – приблизно 1 година. Під час заряджання акумулятора світиться червоний індикатор. Він вимикається після повної зарядки нашийника. Інтенсивність безперервного світіння трохи знижується через 2,5 години.

Як працює нашийник, що світиться?

Нашийник (брелок), що світиться висвітлює невелику площу біля собаки, тому Вам буде видно, що нюхає чи є Ваш собака, чим він зацікавився; Завдяки нашийнику (брелку), що світиться в темряві, Вашого собаку побачать перехожі, діти, інші собаківники.

Як нашийник має сидіти на собаці?

Затягніть нашийник так, щоб він щільно облягав шию, закріпіть ремінець. ПРИМІТКА: Нашийник повинен сидіти щільно, не повинен прокручуватися або зісковзувати. При цьому собака має спокійно ковтати їжу та воду. Простежте за поведінкою собаки і переконайтеся, що нашийник не дуже затягнутий.