Яка кількість овертаймів у баскетболі?

Зазвичай це два додаткові тайми по 15 хвилин без перерви, після закінчення першого тайму команди міняються місцями (воротами). У додатковий час також, як і в основний, додається доданий час. Під час додаткового часу може застосовуватися правило Золотого або Срібного гола.

Кількість овертаймів, на відміну від регулярних чемпіонатів у НХЛ або КХЛ, не обмежена. Рекорд у НБА встановили ще 1951 року, тоді було зіграно шість додаткових відрізків. У 1989 році “Сіетл Суперсонікс” і “Мілуокі Бакс” провели п’ять овертаймів, а до третього ОТ в НБА добираються практично в кожному сезоні.

Після шостого матчу між “Бостоном” і “Чикаго”, що закінчився перемогою “Буллз” із рахунком 128:127 у третьому овертаймі, кількість додаткових п’ятихвилинок у цій серії сягнула рекордних семи, повідомляє ESPN.

Під час гри кожній баскетбольній команді відводиться сім тайм-аутів. Кожна пауза може тривати до 75 секунд. Під час аматорського баскетбольного матчу кожній команді дається тільки п’ять тайм-аутів, два з яких становлять лише 30 секунд. Це можна застосувати і до гри в НБА, в якій на чотири перерви більше.