Зверніть увагу, що при використанні відносних ваг розглядаються лише чотири значення ваги шрифту – тонкий (100), нормальний (400), напівжирний ( 700) і важкий (900).26 вересня 2022 р.
Використання властивості font-weight у розділі Head Для властивості font-weight ви вказуєте число, яке визначає жирність шрифту: normal, bold, bolder, lighter або кратне 100 від 100 до 900, причому 400 еквівалентно нормальному. Напівжирний і світліший – відносно батьківського елемента.
Щоб виділити текст у HTML напівжирним, використовуйте тег strong або тег b (bold). Браузери будуть виділяти текст всередині обох цих тегів однаково, але тег strong вказує на те, що текст є особливо важливим або терміновим. Ви також можете зробити текст напівжирним за допомогою властивості CSS font-weight, яка має значення “bold”.
Значення font-weight: 400 вважається рівним звичайному, а 700 – напівжирному. Нарешті, існують відносні значення bolder і lighter, які роблять фрагмент тексту на один крок жирніше або світліше, ніж вага за замовчуванням (яка, в свою чергу, залежить від абсолютного значення ваги шрифту, яке ви визначили).