У середньому вусі є два м’язи (найменші м’язи в організмі), прикріплені до рукоятки молоточка (м’яз, що напружує барабанну перетинку) та голівки стремінця (стремінний м’яз), вони підтримують у висячому положенні слухові кісточки, регулюють їхні рухи, забезпечуючи акомодацію слухового апарата до звуків різної сили та …
У середньому вусі є два м’язи: стремінний, що прикріплений до стремена, і м’яз, що натягує барабанну перетинку, прикріплений до молоточка. Зазвичай ці м’язи швидко скорочуються у відповідь на гучний шум або при страху.
У середньому вусі є ще два маленькі, але дуже важливі м’язи – м’яз, що натягує барабанну перетинку, і м’яз стремена. Вони виконують захисну функцію – захищають внутрішнє вухо від надмірно гучних звуків. За сильного різкого звуку вони скорочуються і послаблюють проходження коливань через ланцюг слухових кісточок.
Середнє вухо: овальне вікно; молоточок; ковадло; стремінце; євстахієва труба. Внутрішнє вухо: півколові канали; равлик; нерви; Трубка, що заповнена повітрям і з’єднується з глоткою.