Є довгозубі вужі в нашій фауні – це тигровий вуж, який живе на Далекому Сході, у яких немає механізмів фізичних, за допомогою яких вони могли б вводити отруту, але є отруйні залози. Отруйна залоза – це видозмінена слина. У них випускається слина, ця слина отруйна.01 Aug 2009
Вже не отруйний . Довжина тіла може досягати півтора метра. Основні ознаки, за якими змію можна розпізнати, – характерні яскраво-жовті плями з боків голови, овальна голова й округла форма зіниці.
Вужі абсолютно безпечні для людини. Вони відмінно плавають і люблять перебувати поруч із водоймами, харчуються жабами, мишами і дуже рідко рибою. Їхні природні вороги – хижі птахи і деякі ссавці. Найчастіше у вужів з боків голови можуть бути характерні яскраво-жовті плями.
Голова і хвіст отруйної змії помітно вужчі за тіло. – У дорослої особини гадюки вузька голова і вузький хвіст, у центрі своєї довжини вона зазвичай сильно товща. Тіло у вужів більш “плавне”, не видно різких переходів за товщиною, розміри голови приблизно дорівнюють тілу або трохи менші. Гадюки зазвичай 60-70 сантиметрів завдовжки.