Найкращі способи зберегти зелень моркви на зиму – це її заморозка та сушіння. Для заготівлі потрібно збирати зелень моркви до середини червня, як правило, в період проріджування моркви, коли бадилля ще молода, зелена, без жовтого листя, соковита і багата на вітаміни.
0:582:09Suggested clip 54 secondsЯк сушити бадилля моркви на зиму – YouTubeYouTubeStart of suggested clipEnd of suggested clip
Морквяне бадилля перевершує моркву за вітаміном С та вмістом мінеральних речовин. Елементи бадилля очищають кров організму людини, позбавляють від набряків, нейтралізують харчові токсини та покращують роботу лімфовузлів. Бадиллі наказується властивість поліпшення тонусу шкіри та м'язів, роботу надниркових залоз.
– Бадилля моркви допоможе при міомі матки: одну столову ложку бадилля моркви (свіжою або сушеною) залити однією склянкою окропу, настояти півгодини, випити у два прийоми. – Що міститься в морквяній бадилля калій запобігає захворюванням серця і допомагає впоратися з гіпоксією – відчуттям нестачі повітря.