Зробивши заміну фотобарабана, можна відновити свій старий картридж і заправляти його ще кілька разів. Завдяки цьому можлива цілком відчутна економія коштів. Це вигідніше, ніж щоразу купувати новий картридж.Nov 6, 2020
. Його пошкодження може під час друку спричинити дефекти у вигляді сірого фону, появу різноманітних смуг, чорних крапок. Під час друку фотобарабан постійно обертається, і його поверхня піддається сильному тертю об папір і, найбільше, об ракель (очисне лезо).
Можна взяти за правило: міняти фотобарабан під час кожної третьої заправки картриджа. Зрозуміти, що час міняти фотобарабан, можна і за якістю друку. У цьому разі сигналом стануть темні ділянки, які з деякою періодичністю повторюватимуться на аркуші з надрукованим зображенням.
Фактичний термін служби фотобарабана визначають багато чинників, такі як температура, вологість, тип паперу, тип використовуваного тонера, кількість сторінок для одного завдання на друк тощо. В ідеальних умовах середній ресурс фотобарабана становить близько 12 000 сторінок.