Для обігріву житла і додаткового його освітлення використовуються миски-жирники. Унаслідок нагрівання внутрішні поверхні стін оплавляються, але стіни не тануть, бо сніг легко виводить надлишкове тепло з колиби назовні. Тому в хатині може підтримуватися придатна для життя людини температура.
Таким чином, що холодніше на вулиці, то вищу температуру повітря всередині може витримати споруда. Ба більше, вся волога, що конденсується в іглу (наприклад, від дихання людей), так само осідає і замерзає на стінках споруди. Таким чином повітря всередині кочового житла ще й дуже сухе.
Підлога всередині іглу не рівна, тільки шарувата або у вигляді тераси. На самому верху люди сплять, посередині знаходиться вогонь і місце для роботи, а в самому низу найбільш холодно. Найхолодніше повітря всередині іглу переміщається в нижню частину, тому у верхній тепліше.
Викидати сміття на землю чи в море або іншим чином завдавати шкоди території іглу-парку суворо заборонено. Розводити багаття або полум’я на території іглу-парку суворо заборонено. Під час нічного спокою заборонено слухати музику на подвір’ї та іншим чином турбувати інших осіб та/або місцевих жителів.