Чому не можна фарбувати брови хною Хімічні аналізи хни свідчать, що лавсонії у складі немає зовсім або є менш як 1-2%. У складі хни ховаються небезпечні речовини, такі як: парафенілендіамін (урзол), параамінофенол і метамінофенол – речовини, які заборонені в багатьох країнах через їхні небезпечні властивості. Nov 6, 2019
Здавалося б, це ж добре! Але правда в тому, що волоски з розкритими лусочками стають пористими і вразливими. Від хни вони пересушуються і з часом стоншуються та слабшають. Подібним чином працюють і шампуні для об’єму волосся: лусочки розкриваються, волосся стає пухнастим, створюється ілюзія об’єму.
Існує низка протипоказань, за яких фарбування брів хною або фарбою стає неможливим…. А саме:
- Рани, садна, запалення в зоні брів
- Алергія або схильність до алергічної реакції (якщо хоча б 1 раз у вас була алергія на хну або фарбу вам не можна більше фарбувати брови тим чи іншим барвником).
Фарбування хною для брів – це процедура, яка надає бровам бажаного тону. Під час фарбування колір набувають не тільки волоски, а й шкіра під ними. Це дає змогу домогтися ефекту “тіні”, інакше, “пудрового” ефекту. Брови мають натуральний вигляд, але більш яскравий, об’ємний і виразний.