Підживлення: Як тільки почне рости молоде листя і аж до серпня диффенбахію потрібно підгодовувати. Раз на 7-10 днів вносять мінеральні або органічні добрива, з великим вмістом азоту, які не містять солі кальцію. Якщо диффенбахія росте на гідропоніці, то – спеціальні рідкі поживні форми.Nov 8, 2021
У період активного росту рекомендується підгодовувати рослину комплексними добривами з періодичністю раз на 10-12 днів. Добре підійде добриво Містер Цвіт Фікус або Гілея для декоративно-листяних рослин. Диффенбахія відповідає бурхливим ростом на позакореневе підживлення.
Догляд за кімнатною рослиною диффенбахією нескладний. Необхідно часто контролювати вологість повітря в приміщенні і не допускати надмірної сухості. Через недостатнє зволоження повітря листя може пересихати, найчастіше взимку. Квітка не переносить протягів і різких перепадів температури в приміщенні.
Диффенбахія – вологолюбна рослина, любить щедрий регулярний полив, не можна допускати, щоб субстрат пересихав, він завжди має бути трохи вологим. Взимку кількість поливів скорочують. Для зрошення використовують відстояну воду кімнатної температури. Обприскування і вологість.