Якщо гостю не подано полоскательницю для пальців, птицю і дичину їдять тільки за допомогою спеціальних ножа і виделки. А коли сервірування столу передбачає подачу полоскательниць для пальців, основну м’якоть дичини зрізають з кісточки за допомогою ножа і одразу наколюють на виделку. Шкіру можна відокремити теж за допомогою приладів.
Руками можна їсти дичину (перепела, рябчики, куріпки), реберця і крильця. Всю іншу птицю їдять за допомогою ножа і виделки. На кінці курячих лапок часто надягають паперові ковпачки (папільйотки), що дає змогу не забруднити пальці, коли ви берете або повертаєте фрагмент.
Режим годування Важливим є не тільки те, які корми ви даватимете пернатим, а й у якому обсязі та скільки разів на добу. Птахів треба годувати 3-4 рази на день продуктами без гнилі та цвілі. Їжа має надходити в одні й ті самі години, тому виберіть зручний для годувань час. Увечері перепелам найкраще насипати зерно.
Дорослі особини. У віці 5-6 тижнів перепілки вважаються дорослими і переходять на відповідний режим харчування. Кількість корму в цей час становить до 40 г на добу. Ще трохи пізніше, коли перепілки починають нести яйця, вони з’їдають 25-30 г корму на день.