Крім промислових підживлень використовують: гній, пташиний послід, золу (містить фосфор і калій), настої кропиви, дріжджів, розчин нашатирю (джерело азоту). Кількість корисних речовин у ґрунті може бути різною. Це слід враховувати перш, ніж підживити гарбуз.6 Oct 2020
Також сміливо під час дозрівання плодів для гарбуза можна використовувати мінеральні калійно-фосфорні добрива, щоб уповільнити старіння рослин і продовжити термін зберігання врожаю. Для підживлення можна використовувати суперфосфат (1 ст. л. на 10 л води), сульфат калію (1 ст. л. на 10 л води).
Як підживлення для гарбуза можна використовувати: гній, компост, курячий послід, гумус, перегній, а також різні мінеральні добрива. Для того, щоб гарбуз був по-справжньому смачним, він потребує великої кількості калію. Тому обов’язково варто використовувати калійні підживлення або настоянку золи.
При добре підготовленому ґрунті підживлення для гарбуза знадобиться не більше трьох разів за сезон. Мінеральні та органічні добрива чергуються. Підживлення гноєм робиться розчином 1:10 л води. Використання кропиви при підживленні трав’яним настоєм зміцнює рослину і прискорює її ріст.