Який строк давності після якого не можна подати заяву в поліцію?

Особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення злочину минули такі строки: 2 роки після вчинення злочину невеликої тяжкості 6 років після вчинення злочину середньої тяжкості 10 років після вчинення тяжкого злочину

У Римському статуті Міжнародного кримінального суду, ухваленому 17 липня 1998 року, який набрав чинності 1 липня 2002 року, стверджують, що строк давності не застосовують до таких злочинів, як геноцид, злочини проти людяності та воєнні злочини, що підпадають під його юрисдикцію (ст. 29).

Суд прийме ваш позов, навіть якщо строк давності минув – він зобов’язаний це зробити, розгляне справу по суті, але розгляд буде недовгим: до того часу, поки відповідач не заявить про закінчення строків давності. Після того як суд отримає заяву про сплив строків давності, він повинен буде винести ухвалу про відмову в позові (ст. ст.

Щоб визначити строк давності за конкретним правопорушенням після порушення справи про адміністративне правопорушення необхідно звернутися до Особливої частини КпАП РФ. Вивчити склад правопорушення, яке уповноважений орган закидає суб’єкту адміністративного правопорушення. І звернутися до ст. 4.5.